"Их хурд-6"

Зохиогдсон газар: Хархорин сум
Зохиогдсон огноо: 2013/07/20 - 2013/07/20
Уралдсан морьдын тоо: Тодорхойгүй

Монголын морины олимп "Их хурд-6" уралдаан

Азарга
Байр Эзэн Морины нэр Уяач
1 Д.Бат-Эрдэнэ
МУТМУ
Д.Бат-Эрдэнэ
Өмнөговь, Цогтцэций сум
Улс халзан Улс халзан Б.Цэндбаатар
МУМУ
Б.Цэндбаатар
Дорнод, Матад сум
2 Д.Сугар
ААУ
Д.Сугар
Өвөрхангай
Д.Сугарын хул Д.Сугарын хул Д.ОНОН
МУТМУ
Д.ОНОН
Төв, Сэргэлэн сум
3 Б.Батбаяр
ААУ
Б.Батбаяр
Орхон
Чавх хул Чавх хул Б.Батбаяр
ААУ
Б.Батбаяр
Орхон
4 Д.Баяраа
МУАУ
Д.Баяраа
Баянхонгор
Баяраагийн хонгор халзан Баяраагийн хонгор халзан С.Ганзориг
МУАУ
С.Ганзориг
Төв
5 Д.Жаргалсайхан
ААУ
Д.Жаргалсайхан
Баянхонгор
Жаргалсайханы бор Жаргалсайханы бор Д.Жаргалсайхан
ААУ
Д.Жаргалсайхан
Баянхонгор
6 Х.Улам-Өрнөх
МУАУ
Х.Улам-Өрнөх
Улаанбаатар, Сүхбаатар дүүрэг
Улам-Өрнөхийн хар Улам-Өрнөхийн хар С.Эрдэнэбат
МУМУ
С.Эрдэнэбат
Төв, Сэргэлэн сум
7 Г.БАТХҮҮ
МУТМУ
Г.БАТХҮҮ
Өвөрхангай, Хужирт сум
Батхүүгийн хул Батхүүгийн хул Г.БАТХҮҮ
МУТМУ
Г.БАТХҮҮ
Өвөрхангай, Хужирт сум
8 Х.Улам-Өрнөх
МУАУ
Х.Улам-Өрнөх
Улаанбаатар, Сүхбаатар дүүрэг
Улам-Өрнөхийн хул Улам-Өрнөхийн хул С.Эрдэнэбат
МУМУ
С.Эрдэнэбат
Төв, Сэргэлэн сум
9 Ч.Улаан
МУМУ
Ч.Улаан
Сүхбаатар
Улааны Зээрд Улааны Зээрд Ч.Улаан
МУМУ
Ч.Улаан
Сүхбаатар
10 .Э.Тамир
Бусад
.Э.Тамир
Тамирын хүрэн халзан Тамирын хүрэн халзан .Э.Тамир
Бусад
.Э.Тамир
Нийт уралдсан Азарга: Тодорхойгүй
Их нас
Байр Эзэн Морины нэр Уяач
1 Х.Бат-Эрдэнэ
МУТМУ
Х.Бат-Эрдэнэ
Говь Алтай, Шарга сум
Х.Бат-Эрдэнийн хүрэн Х.Бат-Эрдэнийн хүрэн Б.Бат-Өлзий
МУТМУ
Б.Бат-Өлзий
Хэнтий
2 Б.Ерөөлт
МУМУ
Б.Ерөөлт
Ховд, Чандмань сум
Ерөөлтийн зээрд Ерөөлтийн зээрд Б.Ерөөлт
МУМУ
Б.Ерөөлт
Ховд, Чандмань сум
3 Ц.Энхтайван
ААУ
Ц.Энхтайван
Баянхонгор, Баян - Овоо сум
Энхтайваны хонгор халзан Энхтайваны хонгор халзан Т.Ихбаяр
МУТМУ
Т.Ихбаяр
Төв, Баян -Өнжүүл сум
4 Б.Амарбаясгалан
Зүтгэлтэн
Б.Амарбаясгалан
Говь Алтай
Б.Амарбаясгалангийн хүрэн Б.Амарбаясгалангийн хүрэн Т.Ихбаяр
МУТМУ
Т.Ихбаяр
Төв, Баян -Өнжүүл сум
5 .Ц.Бат-Энх
Бусад
.Ц.Бат-Энх
Ц.Бат-Энхийн зээрд Ц.Бат-Энхийн зээрд Д.МӨНХБАТ
МУТМУ
Д.МӨНХБАТ
Төв, Баянцогт сум
6 С.Мөнхбат
МУАУ
С.Мөнхбат
Дундговь
Мөнхбатын хүрэн Мөнхбатын хүрэн Д.Эрдэнэчулуун
МУМУ
Д.Эрдэнэчулуун
Дундговь
7 Ч.Махбал
МУМУ
Ч.Махбал
Баянхонгор, Баянбулаг сум
Махвалын хүрэн Махвалын хүрэн Т.Ихбаяр
МУТМУ
Т.Ихбаяр
Төв, Баян -Өнжүүл сум
8 С.Балдандорж
ААУ
С.Балдандорж
Говь Алтай
Балдандоржийн хонгор Балдандоржийн хонгор Ц.Цэрэнбал
МУМУ
Ц.Цэрэнбал
Дундговь, Дэлгэрцогт сум
9 Н.Хүрлээ
МУТМУ
Н.Хүрлээ
Өмнөговь
Яруу саарал Яруу саарал Н.Хүрлээ
МУТМУ
Н.Хүрлээ
Өмнөговь
10 С.Балдандорж
ААУ
С.Балдандорж
Говь Алтай
Балдадоржийн халтар Балдадоржийн халтар Ц.Цэрэнбал
МУМУ
Ц.Цэрэнбал
Дундговь, Дэлгэрцогт сум
Нийт уралдсан Их нас: Тодорхойгүй

0 Сэтгэгдэл

ХХЗХ-ны журмын дагуу зүй зохисгүй зарим үг, хэллэгийг хязгаарласан тул ТА сэтгэгдэл бичихдээ хууль зүйн болон ёс суртахууны хэм хэмжээг хүндэтгэнэ үү. Хэм хэмжээг зөрчсөн сэтгэгдэлийг админ устгах эрхтэй.

    Сэтгэгдэл бичигдээгүй байна