Бүс

"Их мандал-5" говийн бүсийн уралдаанд түрүүлж айрагдсан эрлийз дааганууд
10-р сарын 25 -нд, 00:19 минутанд
525
1. Дундговь аймгийн Өлзийт сумын уугуул, аймгийн Алдарт уяач Л.Отгоннямын хээр2. Дорнод аймгийн Цагаан-Овоо сумын уугуул, МУ-ын Алдарт уяач Т.Батзоригийн хээр3. Завхан аймгийн Тосонцэнг…
"Их мандал-5" говийн бүсийн уралдаанд түрүүлж айрагдсан эрлийз дунд насны хүлгэд
10-р сарын 24 -нд, 06:34 минутанд
479
1. Хөвсгөл аймгийн Цэцэрлэг сумын уугуул, уяач Гончигбатын Батболдын хул, уяач Б.Лхагва-Очир 2. Төв аймгийн Батсүмбэр сумын уугуул, МУ-ын Тод манлай уяач Сундуйн Лувсанбалдангийн хүрэн 3. Дундговь ай…
"Их мандал-5" говийн бүсийн уралдаанд түрүүлж айрагдсан эрлийз дээд насны хурдан хүлгэд
10-р сарын 22 -нд, 19:06 минутанд
681
1. Завхан аймгийн Эрдэнэхайрхан сумын уугуул, МУ-ын Манлай уяач Бат- Очирын Энхболдын хонгор2. Төв аймгийн Батсүмбэр сумын уугуул, МУ-ын Тод манлай уяач Сундуйн Лувсанбалдангийн халтар3.&nbs…
"Их мандал-5" говийн бүсийн уралдаанд түрүүлж айрагдсан хурдан хязаалангууд
10-р сарын 19 -нд, 19:46 минутанд
738
1. Дундговь аймгийн Хулд сумын уугуул, аймгийн Алдарт уяач Будын Ариунболдын хээр2. Дундговь аймгийн Эрдэнэдалай сумын уугуул, уяач О.Мөнхсайханы бор3. Дундговь аймгийн Эрдэнэдалай сумы…
"Их мандал-5" говийн бүсийн уралдаанд түрүүлж айрагдсан хурдан соёолонгууд
10-р сарын 19 -нд, 09:43 минутанд
887
1. Дундговь аймгийн Хулд сумын уугуул, Монгол Улсын Алдарт уяач Б.Лхагва-Очирын хүрэн2. Дундговь аймгийн Дэлгэрхангай сумын уугуул, уяач М.Эрдэнэбаярын бор3. Хэнтий аймгийн Дадал сумын …
"Их мандал-5" говийн бүсийн уралдаанд түрүүлж айрагдсан их насны морьд
10-р сарын 17 -нд, 13:53 минутанд
802
1. Дундговь аймгийн Хулд сумын уугуул, аймгийн Алдарт уяач Ж.Эрдэнэтөгсийн хүрэн2. Дундговь аймгийн Адаацаг сумын уугуул, аймгийн Алдарт уяач Х.Пүрэвдоржийн зээрд3. Өмнөговь аймгийн Цог…
"Их мандал-5" говийн бүсийн уралдаанд түрүүлж айрагдсан хурдан азарганууд
10-р сарын 16 -нд, 21:49 минутанд
912
1. Дундговь аймгийн Дэрэн сумын уугуул, уяач П.Намсрайн хүрэн халзан2. Завхан аймгийн Тосонцэнгэл сумын уугуул, МУ-ын Манлай уяач Т.Галбадрахын хээр3. Өмнөговь аймгийн Цогтцэций сумын у…
"Сэлэнгэ хурд-2017" хойд бүсийн уралдааны эрлийз бага ангилалд түрүүлж, айрагдсан хурдан хүлгүүд
10-р сарын 16 -нд, 06:22 минутанд
607
Эрлийз бага1. Төв аймгийн Цээл сумын уугуул, уяач П.Баяраагийн сартай зээрд. Уралдаанч Билэгдэмбэрэл2. Сэлэнгэ аймгийн  Түшиг сумын уугуул, уяач  Г.Батболдын ягаан. Уралдаанч Өсөхб…
Аймгийн Алдарт уяач Д.Доржхорлоо: Улсын бүсийн уралдаанаас хоёр дахь айргаа хүртлээ
10-р сарын 13 -нд, 13:16 минутанд
567
- Улс, бүсийн довтой азаргануудтай эн тэнцүү уралдсан хурдан шаргын эзэнд баяр хүргэе?-Баярлалаа.Шарга азарга маань Өвөрхангай аймагт болсон хангайн бүсийн уралдаанд айргийн гуравт хурдлан эзэн намайг…